Türkçe,

Brawl Stars Barley Rehberi

Bu yazımızda Brawl Stars’ın alan hakimi Brawler Barley’den bahsedeceğiz. Barley her ne kadar nadir bir şampiyon olsada elde etmek oldukça kolay. Hadi bu çılgın atıcıyı inceleyelim. Barley Rehberi Başlasın!

Barley uzun menzilli atışlarıyla harita kontrolü yapmanızı kolaylaştıran ve alan hasarı vuran bir Brawler.

Barley düşmanlarına şişe atarak saldırır, kırılan şişeden saçılan sıvılar düşmanlara saniye başına hasar verir. Bu hasar alan etkilidir. Bu şişelerin haritadaki hızları saniyede 2.5 karedir.

Barley’in süper özelliği Son Siparişlerdir. Barley bu saldırısıyla çok sayıda yanan şişe fırlatır ve bir bölgeyi yakar.

Barley’in yıldız gücü ise Tıbbi Amaçlardır. Barley her normal saldırısında 200 sağlık puanı kazanır.

Barley’in seviyelere göre Sağlık puanı ve Saniye başına hasarı;

Seviye      Sağlık     Saniye başına hasar
1 2400 600
2 2520 630
3 2640 660
4 2760 690
5 2880 720
6 3000 750
7 3120 780
8 3240 820
9 3360 850

●Barley ne yazık ki her harita ve modda oynamaya uygun bir karakter değil. Barley’i seçerken oynadığınız haritada arkasına saklanıp rakibinizi rahatsız edebileceğiniz ve geçişi kesebileceğiniz yollar olmasına dikkat edin.

●Sağlık puanından dolayı hesaplaşma modunda oynamanızı tavsiye etmediğim bu atıcıyı diğer modlarda günün haritasına göre seçebilirsiniz.

● Baskılı oynadığınız maçlarda rakiplerinizin haritanın ortasına gelişini kesip hızlı galibiyetler alabilirsiniz yada oyunun son anlarında baskıya gelen rakiplerinize karşı, takımınızın üzerindeki yükleri korumak için rakibin geliş yollarını kapatabilirsiniz.

● Rakipleriniz bir araya toplandıkları anlarda Süper Özelliğinizi kullanmaktan çekinmeyin. Unutmayın daha çok hasar verdiğiniz için bir sonraki Süper Özelliğiniz daha hızlı hazır olacaktır. Böylelikle arka arkaya Süper Özelliğinizi kullanarak rakiplerinizi nefessiz bırakabilirsiniz.


Şimdilik Barley rehberinden bu kadar. Hepinize keyifli oyunlar diliyoruz…

brawl stars brawl stars barley brawl stars barley guide brawl stars barley rehber brawl stars guide brawl stars rehber brawlstars brawlstarsrehber